poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Scrapowy recykling :)


Scrapbooking generalnie jest bardzo twórczy, można w nim używać praktycznie wszystkiego, co tylko przyjdzie nam do głowy, ale taką dziedziną, która się w tym stricte specjalizuje, jest ALTERED ART. 

W tym przypadku nie tworzymy pudełek od podstaw, nie ozdabiamy świeżo zakupionego, śnieżnobiałego pudełeczka, które aż się prosi, żeby je upiększyć. O nie :) Tu wszystkie chwyty są dozwolone. 

W poszukiwaniu przedmiotów do ozdabiania przekopujemy cały dom :)

 Cały! Calusieńki!

 Nie tylko kuchnię, która jest skarbnicą takich cudeniek, bo tu mamy np. pudełka po serkach topionych, po serkach śmierdzielkach, po herbacie, kakao, rumianku, mięcie, po ziółkach teścia na wzdęcia... 
W pokoju dziecięcym obdarte z kolorowych obrazków klocki, puzzle... 
a w łazience? Ktoś może się popukać w głowę, co do oscrapowania można znaleźć w łazience... a tymczasem pudełeczka po patyczkach do uszu, pojemniczki - słoiczki po balsamach do ciała... a tak naprawdę nie ma przedmiotu, którego nie można oscrapować, włącznie ze słoikiem po kawie, pudełkiem po zapałkach, a nawet rolką po papierze toaletowym.

W Altered Art nie ma żadnych ograniczeń - jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. 

W związku z tym - do dzieła! Biegnijcie na poszukiwania pojemniczków, pudełeczek, słoiczków, które przerobicie na nasze wyzwanie... które już za momencik :) 

A poniżej kilka inspiracji scrapowego recyclingu :)

Tores


Alegria


Ha_Be


Matilde F.

Chabrowa


Arine

Arine


Arine

Belladonna

4 komentarze: