Zasady wyzwań i wyróżnień

1. Praca na wyzwanie musi być nowa, wcześniej nie publikowana i nie zgłaszana na inne zabawy. Można ją jednocześnie zgłosić do innych wyzwań. Praca musi mieć formę fizyczną, nie może to być praca wirtualna, w formie digital. W naszym przekonaniu niewydrukowane prace typu digi są bliższe grafice komputerowej niż prawdziwemu scrapbookingowi, a chcemy, aby w naszych wyzwaniach każdy miał równe szanse tworząc i będąc ocenianym.
2. Na swoim blogu należy zamieścić nasz wyzwaniowy banerek i link do posta z wybranym wyzwaniem:

3. Na każde wyzwanie zgłaszamy tylko jedną pracę.
4. Pracę należy dodać przy pomocy "żabki". Linkujemy posta z pracą, nie całego bloga. Jeżeli jednak ktoś jeszcze tego nie potrafi, może to zrobić w komentarzu.
5. Prace można zamieszczać zarówno na blogu (z banerkiem i linkiem do wyzwania), ale także w galeriach typu Facebook, Picasa i inne. Pod zdjęciem prosimy umieścić w komentarzu lub opisie link do wyzwania.
6. Zwycięską pracę wybiera DT (oraz Sponsor, jeśli wyzwanie jest sponsorowane) drogą głosowania

7. Zwycięska praca otrzymuje okolicznościowy baner, a jej autor nagrodę, jeśli taka jest przewidziana w danym wyzwaniu.


-----

Wyzwania z cyklu Project Life podlegają innym zasadom. Nie będziemy wybierać najlepszej pracy, a jedynie prezentować te zgłoszone co miesiąc. Najwytrwalszy uczestnik wyzwań z tego cyklu otrzyma na koniec roku upominek :)

-----

8. Czym jest wyróżnienie "fan wiosny", "fan lata", "fan jesieni", "fan zimy"?
Wyróżnieniem tym chcemy uhonorować naszych najwierniejszych fanów wybieranych sprawiedliwie co trzy miesiące, żeby nagrodzić zaangażowanie w życie SPS. Przewidujemy cztery takie wyróżnienia w ciągu roku kalendarzowego:
- marzec-maj jako "fan wiosny"
- czerwiec-sierpień jako "fan lata"
- wrzesień-listopad jako "fan jesieni"
- grudzień-luty jako "fan zimy":


9. Kto te wyróżnienia przyznaje i w jaki sposób?
DT prowadzi na bieżąco statystykę udziału poszczególnych osób w kolejnych  wyzwaniach na blogu SPS od początku jego działalności. W oparciu o nią raz na trzy miesiące pozna i ogłosi osobę, która zostanie wyróżniona ze względu na: ilość wyzwań, w których wzięła udział, ilość otrzymanych wyróżnień, sumę punktów zdobytych podczas głosowań DT. W wyjątkowym przypadku remisu DT zastrzega sobie możliwość skorzystania z dodatkowego głosowania w celu wyłonienia laureata.
10. Co jest nagrodą?
Nagroda to oryginalny, okolicznościowy, zindywidualizowany banerek, możliwość przedstawienia swojej osoby i kilku swoich scrapowych prac w osobnym poście na blogu oraz możliwość zaproponowania własnego wyzwania we wskazanym terminie. Taka niespodzianka może spotkać każdą z osób, które odwiedzają nasz blog, ale tylko raz, żeby było sprawiedliwie.
Zapraszamy =)
1 komentarz:

  1. I o to chodzi :-) Wszystko w jednym miejscu i nie trzeba się powtarzać, wystarczy odesłać do odpowiedniej zakładki :-)

    OdpowiedzUsuń