wtorek, 26 listopada 2013

Informacyjnie


Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy postanowili dotąd zostać obserwatorami naszego bloga. Wierni czytelnicy, którzy tak chętnie komentują i włączają się w nasze zabawy, są dla nas inspiracją, aby jeszcze bardziej się starać, tworzyć więcej i piękniej. My też się od Was uczymy. =)
Chcemy, abyście wiedzieli, że można nas śledzić nie tylko dodając adres naszego bloga do obserwowanych. Informacje o tym, co u nas nowego, mogą docierać do Was także innymi kanałami. Jeden z nich to nasze konto BLOGLOVIN:
Dzięki niemu możecie dostawać informację o najnowszych postach bezpośrednio na skrzynkę pocztową. Druga możliwość to na przykład kanał informacyjny feedly:
Wystarczy wejść na stronę - http://www.feedly.com/ - pobrać wtyczkę do przeglądarki (właściwy link pojawia się na stronie - w zależności od tego, z jakiej przeglądarki korzystamy) i zalogować się za pomocą konta Google.
Mamy też do Was, kochani, wielką prośbę, abyście zwrócili większą uwagę na zasady naszych wyzwań, kiedy zgłaszacie swoje prace, bo szkoda Waszego czasu i trudu, kiedy nie możemy wziąć Waszej pracy pod uwagę głosując komu przyznać wyróżnienie. Regulamin wyraźnie mówi, że zgłosić można tylko jedną pracę, która nie może być w formie digital i musi być podlinkowana we właściwy sposób do Waszego miejsca w sieci. Tam, oprócz zgłaszanej pracy, którą sami dokładnie wskazujecie, musi widnieć nasz banerek oraz link do wyzwania, w którym chcecie wziąć udział. Nie możemy zgadywać, która praca z kilku w poście, jest właściwą i które wyzwanie macie na myśli, ponieważ wyzwania częściowo się zazębiają na naszym blogu. Praca musi spełniać wytyczne, więc czytajcie je dokładnie, aby mieć pewność, że dobrze je zrozumieliście, a Wasza praca będzie naszą radością. =)
Na koniec pragniemy podzielić się z Wami jeszcze jedną ważną i bardzo miłą informacją. Otóż nasza koleżanka, Szydełkiem w oko:


Jest już z nami ponad dwa miesiące i chce zostać na zawsze. ^^ Dziękujemy jej za dotychczasowe zaangażowanie, moc inspiracji, życzliwość i życzymy dalszej owocnej współpracy. =)
DT SPS

2 komentarze: