wtorek, 22 października 2013

Zakładkowa pasja

Na naszym blogu pragniemy dziś przedstawić Wam Kasię:
Kasia jest wielką pasjonatką tworzenia oryginalnych zakładek. 

Oddajemy jej głos:

"Rysowanie było moja pasją od kiedy pamiętam. W pamięci  mam jeszcze jeden z moich pierwszych rysunków, który składał się z kilku nieskładnych kresek, ale wiem na pewno, że była to dziewczynka z kotkiem.
Przez lata rozwijałam moje umiejętności, ale dopiero zakładki do książek pozwoliły mi wykorzystać je w sposób najbardziej kreatywny i wyrazić siebie. Kocham czytać! Po dodaniu miłości do książki i rysowania wyszły zakładki.
Pierwszą wykonaną przeze mnie była zakładka z motylem. Szukałam pomysłu na prezent i natknęłam się na szablon takiej właśnie zakładki, i tak się zaczęło. Motylich zakładek mam całkiem sporo w różnych wersjach kolorystycznych i kształtach. 

Oto kilka z nich:

Zakładką, z której jestem zdecydowanie najbardziej dumna, jest anielska zakładka. To właśnie w tę zakładkę włożyłam chyba najwięcej uczucia:


Jako fanka książek fantasy, a więc i miłośniczka wszelakich stworzeń magicznych, w swojej kolekcji mam także smocze zakładki:


Wiele z moich projektów powstaje dzięki pomysłom i prośbom osób, którym przypadły do gustu moje zakładki. Są to wyzwania, które chętnie podejmuję, a efekty niekiedy są zaskakujące. Zależą od przypływu weny, ale zwykle udaje mi się mniej lub bardziej sprostać wymaganiom moich zakładkowiczów. 

Oto kilka takich właśnie moich wyczynów:

Kocham koty! Sami zobaczcie:


Mile widziane są u mnie też inne zwierzęta, zwłaszcza na Waszą prośbę. Jeśli tylko ktoś pragnie danej rasy psa na zakładce – służę pomocą:

Lubię eksperymentować. Komplementy, jakie otrzymuję, mobilizują mnie do dalszej pracy i realizowania coraz to nowych pomysłów. Zaczęło się od motyli, teraz eksperymentuję z zakładkami drewnianymi i próbuję tworzyć swoje własne zakładki magnetyczne:Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie moje projekty, serdecznie zapraszam na mojego facebook’owego fanpage’a – BookmarkSworld.

Pozdrawiam serdecznie,
Kaśka"

Dziękujemy Ci, Kasiu, za pokazanie nam, jak kolorowy i różnorodny może być świat zakładek. Takie zakładki, jak Twoje, zachęcają do sięgania po książki. Każdemu z naszych czytelników życzymy takich wspaniałych pasji. Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia funpage'u Kasi, a już jutro na zakładkowy kurs jej autorstwa.  =)


12 komentarzy: