niedziela, 30 czerwca 2013

Serdecznie witamy :)


Dzisiaj kilka słów o dwóch wspaniałych dziewczynach, które dołączyły do zespołu :)

Oj, obawiałam się, że nikt nie złapie licznika i nie będzie chciał się z nami męczyć, ale całe szczęście znalazły się odważne osoby 
i oto One :
Witam serdecznie wszystkich sympatyków SPS. Jest mi niezmiernie miło gościć w progach tego miejsca, z którym zdążyłam już się zżyć. To tutaj postawiłam wiele z moich pierwszych, poważnych scrapowych kroczków i otrzymałam pierwsze wyróżnienia w tej dziedzinie. Ze wszystkich materiałów najbardziej kocham papier we wszelkiej postaci. Z nim jednak łączę w radosnej twórczości wszystkie pozostałe. Moja specjalność to ilustrowane tutoriale. Cieszę się, że będę mogła Was inspirować.

orazWitam bardzo serdecznie!
Niezmiernie mi miło, że zagościłam jako letni projektant SPS :) Swego czasu robótki ręczne były moją odskocznią od codzienności, teraz stały się po prostu codziennością :) (oprócz oczywiście miliona innych zajęć...)
Będzie mi niezmiernie miło dzielić się z Wami moją pasją, którą właśnie m.in. jest scrapbooking. Chociaż, jak widać po moim blogu, mam jeszcze kilka innych miłości... :) Ale papier to jest TO! Tak więc nożyczki w dłoń i do dzieła! :) I pamiętajcie, to co robicie ma sprawiać przyjemność przede wszystkim Wam, robicie to dla siebie, a jeśli przy okazji sprawicie, że czyjś świat stanie się dzięki Waszym pracom piękniejszy, to tak trzymać! :)

Bardzo się cieszymy, że będziecie z nami, a naszym podglądaczom zdradzimy tylko, że dziewczyny na pewno jeszcze Was nieraz mile zaskoczą :)


2 komentarze:

  1. Jako pierwsza przywitam nowe "działaczki "
    Udanej współpracy życzę!

    OdpowiedzUsuń
  2. No no. Rośnie w siłę nasza grupa. :)

    OdpowiedzUsuń