czwartek, 6 czerwca 2013

Tag z pozytywnym przesłaniem


Zapraszam na kolejne wyzwanie.
Jak się domyślacie, oczywiście będzie to tag:)

Zasady:
Stwórzcie tag o dowolnym rozmiarze i kształcie. 


Na tagu musi się znaleźć:

1. Stempel - dowolny, można też skorzystać z digi-stempli naszego sponsora.

2. Napis/motto - w dowolnym języku.

3. Minimum jedno medium, np. tusz, gesso, mgiełki, farbki.


Termin - do czwartku 13 czerwca. 

Prosimy, aby praca na wyzwanie była nowa (można ją jednocześnie zgłosić do innego wyzwania). Na swoim blogu należy zamieścić nasz wyzwaniowy banerek i link do tej notki, a prace dodać przy pomocy "żabki" (linkujemy posta z pracą, nie całego bloga) - jeżeli jednak ktoś jeszcze tego nie potrafi, można to zrobić w komentarzu :).


Zgłaszamy tylko jedną pracę.
Na zwycięzcę czeka nasz banerek oraz:
BON 15 zł  na zakupy w sklepie naszego sponsora DIGI-SCRAP !!!Oto inspiracje naszego DT:

Visell

Anek73

Tami
i ja - Blue NikaZapraszam do tagowania.

5 komentarzy:

 1. Wygląda na to, że połowa DT w ogóle minęła się z wytycznymi wyzwania ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać my również popełniamy błędy, mój tag to podstawa podstaw, ale mam zapał i chęci żeby się uczyć ;) chociaż długa droga jeszcze przede mną.

   Usuń
  2. Wyłącznie dlatego, że prace inspiracyjne powstają na długo przed ogłoszeniem wyzwania :) I niestety, nie zostało to tak doprecyzowane :)

   Usuń
 2. Szkoda, że przed wyzwaniem nie pojawił się post z wyjaśnieniem, czym są media. Osoby początkujące, nie robiące zakupów w specjalistycznych sklepach, praktycznie nie miały szans, nie wiedząc, co w domu można wykorzystać. Może chociaż teraz, już po zabawie, dla takich osób można by sklecić taki post o domowych mediach w ramach słowniczka? Ja o to proszę w imieniu tych, którzy nie wzięli udziału, a może naprawdę chcieli, tak na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego typu posty są przewidziane. Już planując blog założyłyśmy cykliczność ukazywania się pewnych tematów. Nie jesteśmy w stanie jednorazowo wyjaśnić WSZYSTKICH terminów dotyczących scrapbookingu. Zamiast blogu wyzwaniowego stworzyłybyśmy swoistą odmianę Wikipedii. A zawsze można skorzystać z pomocy wyszukiwarki.

   Usuń