sobota, 25 maja 2013

Czas na wyniki!


Do naszego pierwszego wyzwania - z biedronką - zgłoszono 10 prac. Wybór tej wyróżnionej dokonał się poprzez głosowanie członków naszego zespołu. 

Titania yng Nghymru 
Titania yng Nghymru 
Titania yng Nghymru 
Ana 
Katarzyna G 
Ivonn 
Puchilinka 
Karasiowa 
Ela17 
Renikaa 


Wszystkie zgłoszone prace podobały nam się bardzo, wybór tej najładniejszej był ogromnie trudny, dlatego... tym razem postanowiłyśmy wyróżnić 3 prace, które zrobiły na nas największe wrażenie.
A nasza radość jest tym większa, że niektóre wyróżnione osoby właśnie u nas po raz pierwszy wzięły udział w wyzwaniu :)Banerek z wyróżnieniem otrzymują:

oraz
Gratulujemy!

I zapraszamy do wzięcia udziału w naszym aktualnym wyzwaniu - "W świecie owadów"A już od poniedziałku wiele niespodzianek szykuje dla Was Vissel :)6 komentarzy:

 1. Gratulacje dla wyrożnionych

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz moja praca otrzymała takie wyróżnienie. Bardzo dziękuję, zarówno organizatorom, jak i tym, którzy zechcieli po prostu wziąć udział i pokazać, że są, że tworzą, że chcą potrafić więcej i zostać docenieni. Piękno naszych prac wypływa także z ich różnorodności. =*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również serdecznie dziekuję, tym bardziej się cieszę, że była to moja pierwsza kartka scrapowa,bo do tej pory ,Ci co mnie znają to wiedzą, robiłam zupełnie inne, z haftem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczęta! Zapomniałam napisać - zwyciężczynie mają prawo do zaproponowania swojego wyzwania. Jeżeli nie czujecie się na siłach - to jest możliwość wykonania przykładowej pracy do jednego z naszych wyzwań. Czekam na Wasze decyzje - proszę o maila w tej sprawie :)

  OdpowiedzUsuń